SPOR

Volkan Demirel'den ayrılık açıklaması

Fenerbahçe'nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, sezon sonu takımdan ayrılacağı yönünde çıkan haberler hakkında açıklamalar yaptı.

Volkan Demirel'den ayrılık açıklaması
4-1'lik skorla kaybettikleri Kayserispordeplasmanında yediği goller yüzünden çok tartışılan kaptan, performansının iyi olmadığını kabul ederken takım olarak toparlanacaklarının da sözünü verdi.

"Fenerbahçe'nin koyu taraftarıyım"

Uzun yıllardır hizmet ettiği kulübün başarısı için elinden gelenin en iyisini yapacaklarının da altını çizen Volkan Demirel, sarı-lacivertli camiaya şu önemli mesajları yolladı:

"Dile kolay tam 13 yıldır bu takımdayım. İyi ve kötü günlerim oldu. Şampiyonluklar da yaşadım, başarısız dönemleri de gördüm. Ben F.Bahçe'nin hem sporcusuyum hem de koyu taraftarıyım. Bunu da göründüğü üzere kimseden saklamıyorum. Sonuçta tribünden gelmiş biriyim.

"Ben de kendimi eleştirirdim"

Hayatımın her döneminde sorumluluklarımın farkında oldum, bundan sonra da olacağım. Şahsıma eleştirilerin olması gayet doğal. Şu an tribüne çıksam ve kendi performansımı görsem ben de kendimi eleştirirdim. Ancak bizler uzun yılların verdiği tecrübeye sahibiz. Bu takımı hocamız ve takım arkadaşlarımızla tekrar ayağa kaldıracak olan da bizleriz.

"Sözleşme sadece bir kağıt parçası"

Taraftarlarımızın şu an bize kızgın ve küskün olmasını anlayabiliyoruz. Bu yüzden gelen tepkileri normal karşılıyoruz. Sözleşmem çok sık gündeme geliyor ancak ben bunu hiçbir zaman problem yapmıyorum. Sözleşme sadece bir kağıt parçası. Biz bu kulübe gönülden bağlıyız. Sezon sonu oturup, gerekli değerlendirmeyi yaparız."

Konular: volkan demirel, fenerbahçe,

Yorumlar