SPOR

Volkan Demirel'in gol yeme nedenini açıkladı!

Canan Karatay, Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel hakkında ilginç bir yorumda bulundu. Karatay, "Volkan Demirel maçların ilk yarısında arkadaşları çok iyi oynadığı için dinleniyor, ikinci yarı kalede Volkan aslanlaşıyor ama uzatmada yiyor." dedi.

Volkan Demirel'in gol yeme nedenini açıkladı!
Kalp ve iç hastalıkları profesörü Canan Karatay, Özel bir programında Volkan Demirel hakkında ilginç bir yorumda bulundu. Karatay, "Volkan Demirel maçların ilk yarısında arkadaşları çok iyi oynadığı için dinleniyor, ikinci yarı kalede Volkan aslanlaşıyor ama uzatmada yiyor." dedi.

Fenerbahçe ve Volkan Demirel hakkında konuşan Canan Karatay'dan ilginç tespitler geldi.Canan Karatay bir televizyon kanalında katıldığı programda Fenerbahçe ve futbola dair ilginç yorumlarda bulundu.

Karatay, Fenerbahçeli olduğunu belirttiği programda, sporcuların karbonhidratla beslenmelerinin zararlı olduğunu söyledi ve onlara, "yağ, protein" önerisinde bulundu.

İşte Canan Karatay'ın sözleri:

"Maçtan önce oturup makarna yiyorlar, 1 saat önce. Biliyorum. Ondan sonra birinci yarıyı çok iyi geçiriyorlar. Enerji patlaması yaşnıyor. İkinci yarıda ayakları sürünüyor, yazık. Golleri yiyorlar. İkinci yarıda Volkan, çünkü birinci yarıda dinleniyor. İkinci yarıda Volkan kalede aslanlaştı. Ama uzatmalarda o da yoruluyor, klasik 1-2 gol yiyoruz."

Canan Karatay açıkladı: Volkan Demirel neden gol yiyor?

Konular: Canan Karatay,

Yorumlar