SPOR

Yıldızlar karması sahaya çıkıyor! Erdoğan da katılacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), düzenlenecek dev bir organizasyonla Süper Lig'den yerli ve yabancı oyuncuların, dayanışma maçı yapacağını duyurdu.

Yıldızlar karması sahaya çıkıyor! Erdoğan da katılacak
Son dönemde ülkemizi hedef alan terör saldırılarına karşı oluşan birlik ortamı her geçen gün daha da güçlenirken, bu atmosfere önemli katkı yapan dev organizasyonlardan birinin daha hazırlıklarına başlandı.

Türkiye Futbol Federasyonu, Süper Lig'den yerli ve yabancı oyuncuların, 22 Aralık Perşembe günü "Yıldızlar Karması" adı altında bir dayanışma maçı yapacağını açıkladı.

TFF'den yapılan açıklama şöyle:

Ülkemizin son dönemde maruz kaldığı terör saldırıları karşısında futbol ailesi birlik beraberlik gösteriyor. Bu çerçevede Spor Toto Süper Lig'de yer alan kulüplerimizde forma giyen yerli ve yabancı oyuncular, 22 Aralık Perşembe günü "Yıldızlar Karması" adı altında bir dayanışma maçı yapacak.
 
Bu maç öncesinde yarın (20 Aralık Salı) TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ ve Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in katılacağı bir basın toplantısı düzenlenecek. Swissotel The Bosphorus'ta gerçekleştirilecek toplantı saat 12.00'de başlayacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da katılacak
 
BJK Vodafone Arena'da saat 20.00'de başlayacak "Yıldızlar Karması" dayanışma maçından elde edilecek tüm gelir bağışlanacak. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği Vakfı koordinasyonunda gerçekleşecek organizasyona Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da teşrif edecekler.

Konular: inönü, türkiye, erdoğan, organizasyon,

Yorumlar