TEKNOLOJİ

PlayStation 4 Slim'in fiyatı ne olacak?

Sony tarafından önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen PlayStation 4 Slim versiyonunun fiyatı sızdırıldı. PlayStation 4 Slim fiyatı beklenilenden ucuz olabilir.

PlayStation 4 Slim'in fiyatı ne olacak?
Sony'nin 2013 yılında satışa sunduğu 8. nesil oyun konsolu PS4 Slim fiyatı belli oldu. PS4 Slim'in fiyatının oldukça uygun görünmesi oyuncular ve PlayStation 4 Slim'i satın almak isteyenler için çok güzel bir haber.

Etkinlik sırasında muhtemelen firmanın yeni oyun konsolu PS4 NEO da duyurulacak. Ama Slim'in sızdırılması bir anda tüm odağımızı kaydırdı.

Bir çok kişi Sony'nin PS4 Slim'i, PlayStation 4 NEO'nun gölgesinde kalmaması için erkenden sızdırdığını da düşünülüyor. Böyle olması son derece normal çünkü 7 Eylül etkinliğinde yapılacak iki duyurudan sadece PS4 NEO ön plana çıkabilecek. Yine de sızması yerine Sony tarafından gelecek güzel bir duyuru ile PS4 Slim'i öğrenmek isterdik.

shiftdelete.net'in haberine göre İngiliz satış sitesi WeBuy da Sony'nin yeni PS4 Slim'i listeledi. Oyun konsolunu 380 İngiliz Sterlini olarak fiyatlandırdı. Bu aşağı yukarı şimdiki kur ile 1.480 TL gibi bir rakama denk geliyor.Konular: sliim, teknoloji, fiyatı, ps4,

Yorumlar