TEKNOLOJİ

Yeni 3310'lar geliyor!

Nokia'nın piyasaya sürmeye hazırlandığı efsane model 3310'un yeni versiyonuna ilişkin ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. Android işletim sistemine sahip olacak modelin giriş segment akıllı telefon özellikleriyle gelmesi bekleniyor.

Yeni 3310'lar geliyor!
Bir zamanların efsanesi Nokia'nın en çok satan modellerinden biri olan 3310 model cep telefonlarının yeni versiyonu geliyor. HMD Global bünyesi altında yeniden tasarlanan telefon, önümüzdeki hafta İspanya'da düzenlenecek olan MWC 2017 Fuarı'nda resmen görücüye çıkacak.

Yeni Nokia 3310'un detayları sır gibi saklı tutuluyor. Fakat bazı sızıntı bilgiler telefonun nasıl olacağı hakkında bazı bilgiler veriyor.Android işletim sistemine sahip olacak telefonun tasarımının yine klasik 3310 ile aynı çizgiler taşıyacağı öngörülüyor. Hafızalarda sağlam yapısıyla kazınan 3310'un, yeni modelde de aynı şekilde sağlam ve dayanıklı olacağı ifade ediliyor.

75 ila 150 dolar arasında olacak

En merak edilen konulardan bir tanesi de yeni 3310'un satış fiyatı. Telefonun 75 ila 150 dolar arasında bir satış etiketine sahip olacağı öngörülüyor. Bu fiyat aralığı, telefonun teknik özelliklerinin giriş segment seviyesinde, yani düşük olacağını gösteriyor. Telefonla alakalı detaylı bilgileri önümüzdeki hafta fuarda tanıtıldıktan sonra öğrenmiş olacağız.

Konular: konuş, türkiye, nerede, android,

Yorumlar