YAŞAM

2. Abdülhamid rolünün sahibi belli oldu

Son dönemde tarihi dizilere verdiği önemle dikkatleri üzerine çeken TRT'nin, yeni bir dizi ile anlatmaya başlayacağı Sultan 2. Abdülhamid Han'ı canlandıracak isim ünlü oyuncu Bülent İnal olacak.

2. Abdülhamid rolünün sahibi belli oldu
Tarihi ve dönem dizilerine ağırlık veren TRT'den, izleyicileri ekranlara kilitleyecek yeni bir tarihi dizi daha geliyor.

Diriliş Ertuğrul" ve "Filinta" gibi dönem dizileri büyük ilgi gören TRT'de Sultan 2. Abdülhamid'in hayatını konu alan yeni bir yapım izleyici ile buluşacak.

Dizinin yapımcılığını "Filinta" dizisinin yapımcısı Yusuf Esenkal, yönetmenliğini ise "Kurtlar Vadisi Pusu", "Elveda Rumeli, "Behzat Ç.Seni Kalbime Gömdüm", "Behzat Ç. Ankara Yanıyor" gibi birçok filmde imzası olan Serdar Akar yapacak.

2. Abdülhamid Han'ı Bülent İnal canlandıracak

Dizide 2. Abdulhamid'i oynayacak isim de belli oldu. Dizide 2. Abdulhamid'e hayat verecek isim ünlü oyuncu Bülent İnal olacak.

Bülent İnal, talihsiz bir şekilde Kanal D'nin tutmayan dizilerinden 'Babam ve Ailesi' dizisinde yer almış, dizi reytinglerde istenilen başarıyı elde edemeyince final kararı alınmıştı.

Konular: han, twitter, Bülent İnal, sultan,

Yorumlar