YAŞAM

Birgün'den Türk polisine saldırı!

Terör örgütleri ile içli dışlı yayın organlarından Birgün, küresel terör örgütü FETÖ'nün Rus Büyükelçi suikasti için görevlendirdiği polis kılığına girmiş kripto teröristinin ülkemiz hakkında yansıtmaya çalıştığı imajı destekleyecek bir girişimde bulundu.

Birgün'den Türk polisine saldırı!
Ülkesi, milleti, bayrağı uğruna tankların üstüne yürüyerek şehit olanlara 'şehit' demekten bile aciz olan, dönem dönem terör örgütlerinin sözcülüğünü alenen üstlenen Birgün gazetesi, ülkemiz aleyhine çirkin bir kalkışmaya yeltendi.

Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov'un katıldığı bir sergide, terör örgütü FETÖ ile yakından ilişkili olduğu tespit edilen ve yaklaşık 2 yıl önce polis olduğu öğrenilen kripto terörist tarafından suikaste uğraması tüm dünyada yankılanmıştı.

Ülkemizin dostluk ilişkilerini geliştirerek birçok önemli açıdan güçlü bağlantılar kurduğu Rusya ile arasındaki ortaklığa yapılmak istenen sabotaj, her iki tarafında soğukkanlı yaklaşımı ile bertaraf edilirken, ipi dışarıdaki bazı kandan beslenen unsurlara ise avucunu yalamak düşmüştü.

Türk polisine saldırdı

Kalleş saldırıyı gerçekleştiren teröristin polis içine sızmış bir kripto olmasını fırsat bilen ve karalama çalışmalarına malzeme yapmak isteyen Birgün, bugün Moskova'da, Türkiye-Rusya-İran arasında gerçekleşen 'Suriye' başlıklı zirveden kaydedilmiş onlarca görüntüden sadece iki tanesini alarak, emniyet güçlerimizi alenen 'güvenilmez' göstermeye çalıştı. 

Konular: iranlı polis, pkk, terörist, türk polisi,

Yorumlar