YAŞAM

Bu görüntüler çok korkuttu!

Bu görüntü çok korkuttu!Matthew kasırgasının Karayip ülkesi Hati'de en az 339 kişinin ölümüne neden oluşunun ardından uydu görüntüleri ortaya çıktı.Kasırganın 'kuru kafa' şeklini andıran görünstüsü hayretler içinde bıraktı.

Bu görüntüler çok korkuttu!
Herkesi korkutan görüntü!Matthew kasırgasının Karayip ülkesi Hati'de en az 339 kişinin ölümüne neden oluşunun ardından uydu görüntüleri ortaya çıktı.Kasırganın 'kuru kafa' şeklini andıran görünstüsütüyler ürpetti.Matthew kasırgasının vermiş olduğu kayıplardan sonra uydu tarafından görüntülenen  'kuru kafa'  şeklini andıran görüntüler olayın seyrine ilginçlik kattı.

Karayip ülkesi Haiti'de en az 339 kişinin ölümüne neden olan Matthew kasırgasının uydu görüntüleri otaya çıktı.Kasırganın 'kuru kafa' şeklini andıran görüntüsü ise tüyler ürpetti.

CNN'in haberine göre, ABD'ye doğru hızla ilerleyen ölümcül kasırganın Salı günü Haiti üzerindeyken çekilen uydu görüntüsünün, kuru kafa şeklinde olduğu görüldü.

Birçok uluslararası yayın organında manşetlere taşınan bu görüntü, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı.Kızılötesi kamera lensi kullanılarak oluşturulan görüntü, kasırga Haiti üzerinden geçerken çekildi.

Konular: kuru kafa, matthew, Karayip ülkesi Haiti,

Yorumlar