YAŞAM

Diriliş Ertuğrul başlıyor mu? (62.bölüm izle)

Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izle TRT1 ekranlarında büyük bir beğeniyle izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısından müjdeli haber geldi.

Diriliş Ertuğrul  başlıyor mu? (62.bölüm izle)
Diriliş Ertuğrul başlıyor mu? Diriliş Ertuğrul ne zaman başlıyor? Diriliş Ertuğrul yeni bölümleri ne zaman başlıyor?Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı izle TRT1 ekranlarında büyük bir beğeniyle izlenen Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısından müjdeli haber geldi.

TRT1'in efsane dizisi Diriliş Ertuğrul için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezleri arasında olan diziin yapımcısınden izleyicilere müjdeli haber geldi.... Diriliş Ertul'un yeni bölümleri 26 Ekim'de başlıyor
 

Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği ve bu yılın en merak edilen yapımlarından olan Diriliş Ertuğrul, bu yıl 3. sezonuyla ekrana gelecek.
 


TRT 'in izlenme rekorları kıran dizisinden izleyicisine müjdeli haber..

 
Dizinin yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2 sezondur devam eden hikayenin dışında, başka bir hikaye ile 26 Ekim'de izleyici karşısına çıkacaklarını söyledi."Ertuğrul" karakterinin yeni sezonda Kayı beyi olduğunu aktaran Bozdağ, "Ertuğrul Bey'in yolculuğunda başka bir hikaye başlayacak.Biraz gecikmeli gibi oldu ama yeni sezona başka bir hazırlıkla başlıyoruz. Yeni mekanlar, yeni obalar oluşturuldu.
 
Yeni konseptler oluşturuldu ve yolculuğumuzda Bilecik Söğüt'e doğru gidiş var ve bu yıl da Ankara Karacadağ'daki hikayeleri ekrana getirmeye çalışacağız." diye konuştu.Bozdağ, iki sezon boyunca hikayenin geçtiği obada ve oba dışında hainleri temizlemekle meşgul olduklarına dikkati çekerek, sözlerine şöyle devam etti:
 
"Şimdi artık fetih zamanı diyoruz. Diriliş, umut ediyorum bu yıl da izleyiciyi memnun edecektir. Şu anda her şey yerinde ve güzel gidiyor.Talihsiz bir kaza atlattı bir oyuncumuz ama kısa bir sürede iyileşti. O da aramıza dönecek. Bu yıl da izleyicinin hem geçmişi, hem bugünü Diriliş'ten okuyabileceğini düşünüyorum.Zaten biz hikayemizde, bugünü anlamak istiyorsak 13. yüzyılı anlamamız ve nerede nasıl başladığımızı iyi öğrenmemiz gerektiğini söylemiştik."

Konular: diriliş ertuğrul,

Yorumlar