Kadıköy'de bir pazarcı çadırla birlikte metrelerce havalandı

İstanbul Kadıköy’de bir pazarcı, kurduğu çadırın ipinin kopması sonucu metrelerce yükseğe havalandı.  Çadırın ipini bırakmayan pazarcının o anları vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Yaşam 03.12.2019, 16:54

İpi kopan çadırını tutmak için mücadele veren pazarcı, çadırla birlikte metrelerce yükseğe uçtu.

İlginç olay İstanbul Kadıköy’de yaşandı. Pazarcı Mehmet Pekcan çadırı kurduğu sırada şiddetli rüzgar nedeniyle çadırın ipi koptu. Pazarcı da çadırın ipini bırakmayarak mücadele etti.

Çadırla beraber havalandı

Pazarcı Mehmet Pekcan, şiddetli rüzgar nedeniyle havalanan çadırla beraber metrelerce havaya yükseldi.

Pazarcının havaya yükselmesine şahit olanlar adeta şoke oldu. Pazarcının şans eseri yere düşmemesiyle bir kaza yaşanmadı.

“Brandayı tutuyordum istemeden elime dolandı”

Cep telefonu kamerasınca saniye saniye kaydedilen anları anlatan Mehmet Pekcan, “Fırtına vardı. Baya baya uçtum. Brandayı tutuyordum istemeden elime dolandı. Kolum kırılmasın diye de diğer elimle tuttum. Heyecan yapmadım. Çok şükür paraşüt gibi yavaş iniş yaptım. Onun tekrarı yok, şakası da olmaz” dedi.

“Bunu mu çadırı mı indireceğiz bilemedik”

Olaya tanık olan bir pazarcı, “Sırık milletin kafasına değmesin diye çadırı tuttu. Çadır büyük olduğundan uçtu. Uçunca da biz bunu mu çadırı mı indireceğiz bilemedik. Eli de sıkışmış. Biraz da komedi oldu. Adam böyle havalarda uçuyor” dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 31 Mayıs 2020
İmsak 03:32
Güneş 05:28
Öğle 13:07
İkindi 17:05
Akşam 20:36
Yatsı 22:23
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P