YAŞAM

Kanal D'den Okan Bayülgen'e büyük şok!

Kanal D, Altın Kelebek'te yapmış olduğu gaf ve rezaletlerle gündeme gelen Okan Bayülgen'in programını yayınlamaktan vazgeçtiği bilgisi geldi.

Kanal D'den Okan Bayülgen'e büyük şok!

Kanal D'nin Altın Kelebek Ödülleri'nde sunumuyla tartışmalara neden olan Okan Bayülgen'in programını yayınlamaktan vazgeçtiği iddia edildi.

Altın Kelebek Ödülleri'nde yaşanan krizlerden sorumlu tutulan Okan Bayülgen'in Kanal D'de başlayacak yeni programının yayın tarihi hakkında belirsizlik sürerken, konuyla ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

14 Kasım'da başlaması planlanıyordu 

Uzun yıllar Kanal D ekranlarında program yapan Okan Bayülgen, 6 yıl farklı kanallarda yaptığı programların ardından bu yıl tekrar Kanal D ile anlaştı. Kanal D çatısı altına yeniden dönen şovmenin farklı konseptteki yeni programının 14 Kasım'da başlaması planlanıyordu.

Tepkilerden çekiniyor

Fakat Bayülgen'in Altın Kelebek Ödülleri'ndeki tartışmaya neden olan sunumu, programının başlangıç tarihini de etkiledi. Programın ne zaman başlayacağı hakkında belirsizlik sürerken, kulislerde kanal yönetiminin gelen tepkilerden çekindiği ve programı yayınlamaktan vazgeçtiği öne sürüldü.

Maliyeti de bir hayli yüksek 

Öte yandan maliyetin de bir hayli yüksek olması, kanal yönetiminin programı yayınlamaktan vazgeçmesinde bir başka gerekçe olarak gösterildi.

Konular: okan bayülgen, kanal d,

Yorumlar