YAŞAM

Nihat Doğan için olay iddia!

Nihat doğan FETÖ'nün magazin imamı? 'Aklınızda Kalmasın' programında Nihat Doğan için ortaya atılan iddia oldukça konuşulacak türden.

Nihat Doğan için olay iddia!

360 TV'de yayınlanan 'Aklınızda Kalmasın' programında Nihat doğan için şok bir iddia gündeme getirildi.

Canlı yayında açıklamalarda bulunan Tayyar Işıksaçan, "Şaşkınlık içindeyim. Ben Beyaz TV'nin program müdürü olarak çalıştım. Öyle dolmuşa gelip Melih Bey için, Osman Gökçek için hiç kimse benim ağzımı açamaz. Sen şimdi Melih Bey'in, Osman Gökçek'in karşısında nasıl duruyorsun?" dedi.

"Biz sessizliğimizi korudukça iş daha başka boyutlara girdi" 

Helin Avşar, "Kendi söylemleri olduğu için bizim cümle kurmamıza gerek yok. Sosyal medyada öyle bir kaos var ki. Mesela Nihat Doğan'ın tarafları da var. Onlar da bize saldırıyor. Yaklaşık 15 gündür devam eden propaganda bu. Biz sessizliğimizi korudukça iş daha başka boyutlara girdi." açıklamarında bulundu.

"Verdiğim siözün arkasında durdum"

Tayyar Işıksaçan; 'Pano Film'e niye gittim? Bir mezar sahnesi yayınladılar. Dediler ki, "Tezgah kurdunuz sayın Cumhurbaşkanımıza ölmeden öldürdünüz?". Mehmet Canpolat kapıda karşıladı. Bu bölümler şimdi mi yayınlandı, Beyaz TV'de de vardı. Sana iki mezarlık adresi veriyorum, kalk git, dedi. Kalktım gittim Çekmeköy Mezarlığı'nda Erdoğan Aile Mezarlığı diye bir yer var. Kalktık gittik, o mezarlığı da gördük. A dedikleri mezarlıklar da, B dedikleri mezarlıklar birbirinden farklı. Ben bir söz verdim, verdiğim sözün arkasında durdum. Bu diziyi 360 TV'ye verdim, dedi. Bir de resmi açıklamalar yaptı, sayfalar dolusu hukuki olarak anlattılar.

Helin Avşar bu konuşma üzerine, "Bize bazen de belaltından vuruyorlar. Bu dizi bizde yayınlanıyor şu anda. " dedi. Elif Güvendik ise, "Herşey belgelerle kanıtlı. Hepsi şu anda bizim VTR'miz içinde var." dedi.

Konular: nihat doğan,

Yorumlar