YAŞAM

Provokatörler yine sahneye çıktı

İstanbul Beşiktaş'taki eğlence mekanında düzenlenen terör saldırısının ardından sosyal medya provokatörleri yine ortaya çıktı.

Provokatörler yine sahneye çıktı
İstanbul Beşiktaş'ta bir eğlence mekanında düzenlenen terör saldırısıyla insanların katledilmesi sonrası, sosyal medyanın 'sözde aydın' provokatörleri yine sahne aldı.

39 kişinin ölümü, sosyal medya provokatörleri için siyasi kutuplaşma hedefinin bir mezesi olarak kullanıldı. 69 da yaralının olduğu hain saldırıda yaşanan büyük acıya rağmen sorumsuzca paylamşımlar yapılması dikkatlerden kaçmadı.

Aralarında FETÖ'nün CHP'deki destekçisi Barış Yarkadaş'ın da bulunduğu birçok meslekten birçok sosyal medya provokatörü bakın neler yazdı:

Fetullahçı Örgütün kapatılan organlarının önünde kalkan olan, Fethullah Gülen'in talimatıyla gerçekleştirilen tüm protesto gösterilerinde en ön safta yer alan Barış Yarkadaş

Firari hain Can Dündar, profesyonelce gerçekleştirilmiş bir terör saldırısını, diğer FETÖ'cü alçaklar gibi yılbaşı karşıtı bir sosyolojik tepki olarak gösterip iktidarı hedef gösterdi. Bilerek ve isteyerek terörün ve teröristlerin ekmeğine yağ sürmekten çekinmeden... 

Konular: provokatör, pkk, istanbul, terör saldırısı,

Yorumlar