YAŞAM

"Yeniden gelmem gerekiyor"

Macar sanatçı Havasi, "İstanbul'da gördüğüm şey; İstanbul'un çok güzel oluşu. Dünyanın merkezinde olduğumu hissediyorum buradayken. Çok büyük, gerçekten etkileyici ve yoğun bir şehir ama çok sevdim." dedi.

"Yeniden gelmem gerekiyor"

"Landmark Dünya Turnesi" kapsamında İstanbul'da müzikseverlerle buluşan Macar sanatçı Havasi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, konserin harika geçtiğini söyledi. 

Türkiye'de ilk kez konser verdiğini ifade eden Havasi, şöyle konuştu:

"Konserden önce de bir kez İstanbul'u ziyaret etmiştim, konser vereceğim mekanı görmek için. Yani bu İstanbul'u ikinci ziyaretim oldu. İstanbul'da gördüğüm şey; İstanbul'un çok güzel oluşu. Tüm şehir çok güzel. Dünyanın merkezinde olduğumu hissediyorum buradayken. Çok büyük, gerçekten etkileyici ve yoğun bir şehir ama çok sevdim. Çok fazla gezip göremedim ama hissettiğim şey çok güzel olduğu."

"Yeniden gelmem gerekiyor"

Havasi, İstanbul'a bir kez daha geleceğinin kesin olduğunu kaydederek, şunları kaydetti:

"Seneye tekrar geleceğim. Yakın bir zamanda da konser mekanını ve tarihini açıklayacağım. Çünkü bir aydan daha kısa bir sürede Doğu Avrupa'dan gelen bir gösterinin biletlerinin tükenmiş olması, kesinlikle bir başarı. Bu bir anlam ifade ediyor ve buna devam etmek istiyoruz. Halk beni ayakta alkışlayarak bir kez daha gelmemi istedi. Yeniden gelmem gerekiyor."

Konular: Havasi,

Yorumlar