YAŞAM

Şehidin yarım kalan evi tamamlanıyor

Şehit polis memurunun Ordu'da yapılan ancak yarım kalan evi Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen talimat sonucu tamamlanıyor.

Şehidin yarım kalan evi tamamlanıyor

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz; AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Kabataş Belediye Başkanı Yakup Yılmaz, Ordu Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çiçekli, Ordu Ağır Ceza Mahkemesi ve Adalet Komisyonu Başkanı Mesut Bilen, Ordu Emniyet Müdürü Caner Tayfur ve eski AK Parti Milletvekili Ayhan Yılmaz ile şehit Maytalman’ın Kabataş İlçesi’nin Beylerli Mahallesi’ndeki mezarı ve ailesini ziyaret etti.


Ziyarette şehidin ailesine taziye dileklerini ileten Yılmaz ve beraberindekiler, daha sonra şehidin ailesi tarafından Maytalman için yaptırılan ancak yarım kalan evinde incelemelerde bulundu.

İncelemelerinin ardından evle ilgili Kabataş Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği’ne talimat veren Yılmaz, evin 2 katıyla birlikte kısa sürede tamamlanmasını istedi.


Şehit polis memuru Harun Maytalman’ın babası Cemal ve annesi Sevgi Maytalman, Yılmaz ve beraberindekilere teşekkür etti.

Konular: ev, enver yılmaz, harun maytalman, Şehit,

Yorumlar