YAŞAM

Sosyal medyada fena ti'ye aldılar!

Sözde ödül töreninde alaycı bir dille "Diriliş Ertuğrul"u izleyeceğini söyleyen Okan Bayülgen'in bu soytarılığını sosyal medya üzerinden dizinin izleyicileri fena ti'ye aldı.

Sosyal medyada fena ti'ye aldılar!

Kelebek Ödülleri Töreni'nde alaycı bir dille "Diriliş Ertuğrul"u izleyeceğini söyleyen Okan Bayülgen sosyal medyada dizinin izleyicileri tarafından fena ti'ye alındı

Kelebek Ödülleri Töreni'nde " Diriliş Ertuğrul" yapımcı ve senaristi Mehmet Bozdağ'a söz hakkı vermediği için Diriliş Ertuğrul oyuncusu Çetin Cavit Güner, ödülü ayağının dibine koyup çektirdiği fotoğrafla dizi ekibinin tepkisini Instagram sayfasından tören devam ederken paylaştı.

Alaycı bir dille diziyi izleyeceğini söyledi

Ardından törenin sunucusu Okan Bayülgen, sahneye çıkarak sözde dizi ekibinden özür dilemek isterken, alaycı bir dille daha önce izlemediği " Diriliş Ertuğrul"u izleyeceğini söyleyerek rezalete imza atı.

Bayülgen'e eleştiriler dinmedi  

Bunun üzerine dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ ödülü kuliste geri iade ettiği Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Takip eden süreçte törende yaşananlar nedeniyle başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere, birçok isim tarafından Okan Bayülgen eleştiri tahtasına oturtuldu.

Sosyal medyada ti'ye alındı  

Dizinin olaylı tören sonrası ilk bölümü bu akşam yayınlandı. Dizinin izleyicileri Okan Bayülgen'i yaptıkları paylaşımlarla fena ti'ye aldı.
İşte Okan Bayülgen'in ti'ye alındığı paylaşımlardan en dikkat çekenler:
 


Diriliş izlediktekten sonra Okan 7.resim

Diriliş izlediktekten sonra Okan 8.resim


Diriliş izlediktekten sonra Okan 9.resim


Diriliş izlediktekten sonra Okan 10.resim

Diriliş izlediktekten sonra Okan 11.resim


Diriliş izlediktekten sonra Okan 13.resim

Diriliş izlediktekten sonra Okan 14.resim

Diriliş izlediktekten sonra Okan 15.resim
Diriliş izlediktekten sonra Okan 16.resim

İlgili haber için tıklayın

Konular: diriliş ertuğrul, cumhurbaşkanı erdoğan, okan bayülgen,

Yorumlar