YAŞAM

Ümmiye Teyze Ronaldo'lu reklam filminde

Mersin Arslanköy'de kurduğu tiyatroyla sesini dünyaya duyuran Ümmiye Koçak, Türk Telekom'un reklam filminde Real Madrid'in yıldız futbolcusu Ronaldo ile birlikte yer aldı.

Ümmiye Teyze Ronaldo'lu reklam filminde
Türk Telekom'un Türkiye'den çıkmış gerçek başarı hikayelerini insanlarla buluşturmayı hedefleyen "Sen yeter ki hayal et" kapmanyası kapsamındaki reklam filminde, Mersin'in Arslanköy adlı köyünde kurduğu tiyatroyla dünyaya sesini duyuran Ümmiye Koçak ve futbolcu Cristiano Ronaldo oynadı.

Daha önce yazdığı ve yönettiği "Yün Bebek" filmiyle New York Avrasya Film Festivalinde ödüle layık görülen Koçak, filmin yönetmenliğini de üstlendi. Reklam filminde Ronaldo da yaşadığı zorluklara rağmen hayallerinin peşinden koşmaktan asla vazgeçmediğini anlatıyor.

Çekimler 6 ilde yapıldı

Yeni reklam filmlerinin çekimi Denizli, Rize, Antalya, Gaziantep, İstanbul ve Çanakkale olmak üzere toplam 6 ilde gerçekleştirildi. Çekimler hazırlıklarla beraber toplam 23 gün sürdü. Çekimlerde yaklaşık 100 kişilik bir ekip görev aldı. Ronaldo ve Koçak'ın oynadığı bölümün çekimleri ise Madrid ve Mersin'de gerçekleştirildi.

Konular: ümmiye koçak, Real Madrid, Ronaldo, tiyatro,

Yorumlar