YAŞAM

Ünlü isimlerden "Güçlü Türkiye için Evet" kampanyası

Türk toplumu gelecek nisan ayında yapılacak referandumu heyecanla beklerken, harekete geçen ünlü isimler de "Güçlü Türkiye için evet" ​kampanyası​ başlattı.

Ünlü isimlerden "Güçlü Türkiye için Evet" kampanyası
Ünlü isimler, önümüzdeki nisan ayında yapılacak olan anayasa değişikliğini konu alan referanduma ilişkin sosyal medya üzerinden 'Güçlü Türkiye için evet' kampanyası başlattı.

Sosyal medyadaki hesabından kampanyayı başlatan videoyu yayınlayan ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen, "Vatanımız, ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor, adeta bir İstiklal Savaşı. Güçlü bir Türkiye istiyoruz. Güçlü bir Türkiye için evet ben de varım" dedi. Dilmen, A Milli Takım'ın ve İspanyol devi Barcelona'nın yıldızı Arda Turan'a seslenerek, "Sevgili Arda sen de var mısın? diye sordu.

Arda'nın Dilmen'e cevabı ise gecikmedi. "Rıdvan hocam çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım" diyen Arda, "Burak Yılmaz sen de var mısın kardeşim" diyerek, kampanyayı bir diğer yıldız isme taşıdı.

Arda'nın çağrısına cevap veren Burak Yılmaz da "Güçlü bir Türkiye için ben de varım" sözleriyle kampanyaya destek olurken, çağrısını ise ünlü şarkıcı Murat Boz'a yaptı.

Murat Boz'un da dahil olduğu kampanya sosyal medyada çığı gibi büyüyerek devam ediyor.

Konular: çağrı, yeni anayasa, rıdvan dilmen, burak yılmaz,

Yorumlar