YEREL HABERLER

10 kişinin karıştığı kavgada 3 kişi hastanelik oldu

Aydın’ın Nazilli ilçesinde aralarında husumet olan 2 kişi arasında çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Sopaların konuştuğu kavgada 3 kişi yaralandı.

10 kişinin karıştığı kavgada 3 kişi hastanelik oldu
Edinilen bilgiye göre olay akşam saatlerinde Yeni Sanayi Mahallesi’ndeki Özkatlar Düğün Salonu önünde meydana geldi. İddiaya göre sabah saatlerinde aralarında tartışma yaşayan 2 kişi, düğün salonu önünde karşılaştı. Kısa bir tartışmanın ardından büyüyen kavgaya yaklaşık 10 kişi karıştı. Sopaların konuştuğu kavganın büyümesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.Tarafların birbirine sopayla saldırdığı kavgada Zeki Akkayalı (23), Murat Temelli (24) ve Halil Kavrav (25) yaralandı.

Yaralılardan 2’si Referans Hastanesi’ne biri ise Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Başlarından darbe alan yaralılara hastanede dikiş atıldı. Kavgaya karışan 9 kişinin ise kayıplara karıştığı öğrenildi.


Bu arada polis ekipleri tartışmanın sürme ihtimalini göz önüne alarak hastane önlerinde geniş güvenlik önlemi aldı.Bu arada polis, kavganın nedeniyle ilgili basın mensuplarına bilgi vermedi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Konular: Aydın,

Yorumlar