YEREL HABERLER

Ameliyatsız yüz gerdirme ile sarkıklara son

Endolift basit bir yüz germe operasyonu kesme işlemi yapılmadan germe işlemi yapıldığını belirten Estetik Hekimi Dr. Arzu Atalan, bu yöntemle sarkıkların da ortadan kalktığını söyledi.

Ameliyatsız yüz gerdirme ile sarkıklara son
Dermaklinik Estetik Ve Güzellik Merkezinden Medikal Estetik Hekimi Dr.Arzu Atalan, "Yüzlerinin gergin ve güzel görünmesini isteyenlerin sürekli çare aradığı bu günlerde bir yöntem daha karşımızda. Endolift basit bir yüz germe operasyonu kesme işlemi yapılmadan Derideki minik deliklerden girilerek doku istenen oranda çekiliyor ve sonuç mükemmel" dedi.

Zaman ilerledikçe yüzün yer çekiminin etkisi ile sarkmaya başladığını kaydeden Atalan, "Kemikler eriyerek yüzün dolgun dokusu ve sertliği yerini boş yaşlanmış bir görünüme bırakıyor. Kaybedilen dokunun geri gelmesi yani doldurulması artık o kadar da zor değil" ifadelerini kullandı.

Yaş kaç olursa olsun sarkma ciltte çok fazla yok ise herhangi bir işlemin uygulanmadığını ifade eden Dr. Atalan, "Çünkü belli bir süre beklenir ve sarkmalar iyice belirginleşince tekrar gelinip kontrol edilmesi istenir. Ya da herhangi bir kesme işlemi olmadan yağ ve dolgu enjeksiyonu uygulanır. Ama edolift en doğru yöntemdir. Yüzdeki her türlü sarkma bu yöntemle toparlanır" şeklinde konuştu.

Konular: estetik,

Yorumlar