YEREL HABERLER

Asansör boşluğuna düşen kadın yaralandı

Muş’ta asansör boşluğuna düşen kadın yaralandı.Alınan bilgilere göre olay, Hürriyet Mahallesi Atatürk Caddesi’ndeki bir binada meydana geldi.

Asansör boşluğuna düşen kadın yaralandı
Muş’ta asansör boşluğuna düşen kadın yaralandı.
Alınan bilgilere göre olay, Hürriyet Mahallesi Atatürk Caddesi’ndeki bir binada meydana geldi. Binanın 1. katında asansöre binmek isteyen Çiğdem Özdemir, kabininin yerinde olmadığını fark etmeyerek boşluğa düştü. Çiğdem Özdemir’in yardım çığlıklarını duyan komşuları sağlık ve İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü ekiplerine haber verdiler. Olay yerine gelen sağlık ve AFAD ekipleri, Çiğdem Özdemir’i düştüğü yerden çıkardı. Ambulansta ilk müdahalesi yapılan Çiğdem Özdemir, Muş Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
Görgü tanığı Atilla Yetkiner, evde otururken bir ses duyduğunu belirterek, “Asansörden bir bağırma sesi geliyordu. Hemen 112’yi aradım. Ekipler geldiler ve yaralıyı hemen asansör boşluğundan çıkardılar. Düşüş sebebini, nasıl düştüğü konusunu pek bilemedim. Herhalde kapıda bir açıklık kalmış, onu pek anlayamadım. Asansörcümüzü çağırdık, ‘hiç olmayacak bir olay’ diyor. Kabini görmeden binince düşmüş. Sağlık ekipleri yaralıyı alıp götürdüler, iyidir inşallah” şeklinde konuştu.

Konular: muş,

Yorumlar