YEREL HABERLER

Aydın'da seyir halindeki otomobil yandı

Aydın-İzmir Karayolunda seyir halinde olan bir otomobilde aniden yangın çıktı. İtfaiye ekipleri tarafından müdahale edilen yangında aracı saran alevler kısa sürede söndürüldü.

Aydın'da seyir halindeki otomobil yandı

Aydın-İzmir kara yolunda seyir halinde olan bir otomobilde aniden yangın çıktı. İtfaiye ekipleri tarafından müdahale edilen yangında aracı saran alevler kısa sürede söndürüldü.

Olay öğlen saatlerinde Köşk Ovaköy Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; Denizli Çivril’de ikamet eden ve İzmir’de öğretmenlik yaptığı öğrenilen Gülgün Güçlü yönetimindeki 32 FR 933 plakalı otomobil Köşk ilçesini geçtikten sonra Ovaköy Mahallesi yakınlarında tütmeye başladı. Aracın motor kısmından dumanların yükseldiğini gören kadın sürücü Gülgün Güçlü, aracını sağa çekti. Bir yandan yoldan geçenler araçtaki yangını müdahale etmeye çalışırken diğer yandan da itfaiye ekiplerinden yardım istendi. Kısa sürede bölgeye gelen Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait itfaiye ekipleri yanan aracı kısa sürede müdahale edip söndürdü. Elektrik aksamından çıktığı tahmin edilen yangın ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Konular: Aydın,

Yorumlar