YEREL HABERLER

Başkan Gürlesin taziye mesajı yayımladı

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Kayseri’de gerçekleştirilen bombalı saldırıda şehit olan askerler için taziye mesajı yayımladı.

Başkan Gürlesin taziye mesajı yayımladı
 Kayseri’de meydana gelen terör saldırısı nedeniyle taziye mesajı yayınlayan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, saldırıda şehit olan askerleri Allah’tan rahmet yakınlarına ve Türk milletine başsağlığı diledi. Başkan Gürlesin, “Terörle mücadelemiz asla hiçbir şekilde taviz vermeden sonuna kadar devam edecektir. Bu alçak saldırıyı gerçekleştirenler Türk milletine hesap verecekler” dedi.
“Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerlerimizin yer aldığı halk otobüsüne yönelik saldırıda şehitlerimiz ve yaralılarımız var” diyen Gürlesin, “Bu terör saldırısını şiddetle lanetliyor, bu menfur saldırıda hayatlarını kaybeden askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve yüce Türk milletine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Alçakça gerçekleştirilen saldırıda teröristler bir kez daha silahsız askerlerimizi hedef aldı. Vicdandan yoksun, insanlık dışı bu saldırı, ülkemizin bütününe, birlik ve beraberliğimize ve demokrasimize yapılmıştır. Bu menfur saldırıyı yapan canileri, yaptıran ve destekleyenleri Rabbim Kahhar ismiyle kahretsin. Ancak herkes şunu bilsin ki; bu millet binlerce yıldır bir arada barış ve huzur içinde yaşamıştır. Bundan sonra da öyle olacaktır. Terörle mücadelemiz asla hiçbir şekilde taviz vermeden sonuna kadar devam edecektir. Bu alçak saldırıyı gerçekleştirenler Türk milletine hesap verecekler, terör dize getirilecektir. Acımız ve öfkemiz büyüktür ama Milletimiz birbirine kenetlenerek bu zor günleri de elbette geride bırakacaktır. Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza şifa diliyorum.”

Konular: Denizli,

Yorumlar