YEREL HABERLER

Başkan Işık’tan polise taziye ziyareti

İstanbul’da yaşanan alçakça saldırı sonrası Biga Belediye Başkanı İsmail Işık ve CHP’li Meclis Üyeleri Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ettiler.

Başkan Işık’tan polise taziye ziyareti
Biga İlçe Emniyet Müdürü Murat Sarı ile görüşen Başkan Işık ve beraberindekiler, alçakça saldırı sonrası taziyelerini ilettiler. Biga İlçe Emniyet Müdürü Murat Sarı ile yapılan görüşme sonrası Başkan Işık ve Meclis Üyeleri Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden ayrıldılar.

Ziyaret sonrası konuşan Belediye Başkanı İsmail Işık, "Açıklamalar başta yararılar olduğu yönündeydi. Ölüm haberleri geldiğini öğrendiğimizde çok üzüldük. Bu alçakça saldırıların artarak devam ettiğini görmek bizleri çok üzüyor. İnsanımız ölüyor. İstanbul gibi bir şehirde 44 insanımızı kaybettik. Umarım yaralılarımız bir an önce iyileşirler. Çok üzgünüz. Emniyet güçlerimiz yoğun mücadele içindeler. Bu hain saldırılar karşısında Türk milleti dik duruşundan asla ödün vermeyecektir.

Ateş düştüğü yakar. Bu ateş bizim ülkemize düştü. Tüm insanımızı yaktı. Umarız bu alçaklar en kısa sürede ülkemizin üzerinden ellerini çekerler. Bu ülke insanı cefakardır. Tarihimiz her döneminde mücadeleler ve başarı öyküleriyle dolu. Bu şanlı tarihe sahip Türk insanı bu mücadeleyi de başarıya dönüştürecek kadar güçlüdür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi; Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur" dedi.

Konular: Çanakkale,

Yorumlar