YEREL HABERLER

Başkan Köşker'den Mimar Sinan mahallesinde inceleme

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Mimar Sinan mahallesinde yapımı tamamlanan üst yapı çalışmalarını denetleyerek, mahalle sakinlerinin çalışmalara ilişkin talep ve önerilerini yerinde dinledi.

Başkan Köşker'den Mimar Sinan mahallesinde inceleme
 Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Mimar Sinan mahallesinde yapımı tamamlanan üst yapı çalışmalarını yerinde inceledi. Yoğun ziyaretçi ve hizmet trafiğine rağmen mahalle inceleme turlarına ara vermeden devam eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Mimar Sinan’a konuk oldu. Başkan Köşker’e incelemeleri esnasında belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, Fen İşleri Müdürü Adem Altay ve Park Bahçeler Müdürü İbrahim Şirin eşlik etti.
Çalışmaları inceleyen Başkan Köşker, mahalle sakinleriyle de sohbet etti. Çalışmalar hakkında mahalle sakinlerine bilgi veren Başkan Köşker, vatandaşların çalışmalara ilişkin taleplerini de ilk elden aldı, önerilerini dinledi. mahalle sakinlerinin talep ve görüşlerini dinledi. Yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker ve ekibine çalışmalarından ötürü teşekkür ederek kolaylıklar diledi.

Konular: kocaeli,

Yorumlar