YEREL HABERLER

Birinci sınıflara okul seti hediye edildi

Menderes Belediyesi tarafından ilçedeki tüm birinci sınıf öğrencilerine okul seti hediye edildi.

Birinci sınıflara okul seti hediye edildi
Menderes Belediyesi tarafından ilçedeki tüm birinci sınıf öğrencilerine okul seti hediye edildi.
Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, ilçede yer alan 24 ilköğretim okulundaki birinci sınıf öğrencilerine okul seti hediye edildi. Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu okul seti dağıtımına katılarak çocuklarla bir araya geldi.
Çanta, kırmızı kalem, kurşun kalem, silgi, kalem tıraş, makas, yapıştırıcı, bant, resim defteri, etiket, güzel yazı defteri, el işi kağıdı, pastel boya, sulu boya, kuru boya, ataş, kalemlik ve çizim setinden oluşan okul seti 53 sınıfta bin öğrenciye dağıtıldı.
Çocuklarımızın geleceği için
Gerçekleştirilen dağıtımla ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “ Çocuklarımızın geleceğine yönelik her adımı atmaya özen gösteriyoruz. Okula merhaba diyen yavrularımız için göreve geldiğimiz zaman başlattığımız bir çalışmayı bu yıl da gerçekleştirdik. İlçemizdeki bütün birinci sınıf öğrencilerimize okul setimizi hediye ettik. Çantasından, kalemine, cetvelinden, makasına tüm kırtasiye malzemelerini içeren bin adet setimizi tüm çocuklarımıza dağıttık. Allah hepsine zihin açıklığı versin, hayırlı bir eğitim yaşantısı nasip etsin” dedi.

Konular: izmir,

Yorumlar