YEREL HABERLER

Bursa Yenişehir Halep halkını unutmadı

Yenişehir Belediyesi öncülüğünde Halep için yardım toplandı. Belediyespor Sosyal Tesisleri’nden yola çıkan yardım TIR’ında gıda ağırlıklı olmak üzere soba, kıyafet, yakacak, elektrikli fırınlar bulunuyor. Toplam 27 tonluk yardımla doldurulan TIR’ı Belediye Başkan Yardımcısı Zekai Dündar, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl ve yönetim kurulu...

Bursa Yenişehir Halep halkını unutmadı

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde Halep’e yardım TIR’ı gönderildi.

Yenişehir Belediyesi öncülüğünde Halep için yardım toplandı. Belediyespor Sosyal Tesisleri’nden yola çıkan yardım TIR’ında gıda ağırlıklı olmak üzere soba, kıyafet, yakacak, elektrikli fırınlar bulunuyor. Toplam 27 tonluk yardımla doldurulan TIR’ı Belediye Başkan Yardımcısı Zekai Dündar, AK Parti İlçe Başkanı Adnan Kamıl ve yönetim kurulu üyeleriyle Yenişehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ramazan Ceyhan Oruç yolcu etti.

Zekai Dündar, Halep’de yaşanan insanlık dramına sessiz kalmadıklarını belirterek, “Gerek belediye, gerekse hayırsever işadamlarımızın katkıları ile topladığımız yardımları vakit geçirmeden Halep’e gönderiyoruz. Oradaki insanlara bir nebze katkımız olursa bize yeter. İnşallah yardımlarımızı artırarak devam ettireceğiz” diye konuştu.

Konular: bursa,

Yorumlar