YEREL HABERLER

Büyükşehir judoda başarıya doymuyor

Manisa’da düzenlenen Büyükler İl Birinciliği Judo müsabakalarında Manisa Büyükşehir Belediyesporlu sporcular fırtına gibi esti.

Büyükşehir judoda başarıya doymuyor
 Manisa Büyükşehir Belediyespor her branşta kazandığı başarılarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyespor’un judocuları da Manisa’da düzenlenen Büyükler İl Birinciliği müsabakalarında önemli dereceler elde etti. Turnuvada, Manisa Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları Necati Güven 73 kiloda 1., Mert Şişmanlar 81 kiloda 1., Büşra Çalışkan +78 kiloda 1., Ali Aydın Kaya 90 kiloda 2., Abidin Karabulut 73 kiloda 2., Hakan Aslan 81 kiloda 2., Niyazi Gökçen 60 kiloda 3., Batuhan Coşkun 90 kiloda 3., Zeynep Aydın 57 kiloda 3., Bahar Gülmak 63 kiloda 3. oldu.
Manisa Büyükşehir Belediyespor altındaki tüm branşlarda en iyi başarılara imza atmak için çalıştıklarını belirten Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş, “Başarılarımıza devam ediyoruz. Sporcularımızı tebrik ediyorum. Başarılarımız katlanarak devam edecek. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün vizyonuyla her alanda tek amacımız var o da başarıdır” diye konuştu.

Konular: manisa,

Yorumlar