YEREL HABERLER

Denizli Büyük şehir Belediyesinden sanatçılara destek sergisi açıldı

Yalçın Gökçebağ’ın yağlı boya resimleri ve Denizlili fotoğrafçı Mustafa Karakaya’nın fotoğraflarından oluşan karma sergi açıldı

Denizli Büyük şehir Belediyesinden sanatçılara destek sergisi açıldı
Denizli Büyükşehir Belediyesi Turan Bahadır Sergi Salonunda düzenlenen sergi, törenle açıldı.Karma fotoğraflardan oluşan sergi, 1 Aralık’a kadar ziyaret edilebilecek.
Serginin açılışında konuşan Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, “Mustafa Bey kardeşimiz de fotoğraf alanında çok önemli bir sanatçımız. Büyükşehir Belediyesi olarak her iki hemşehrimizi de davet ettik. Denizlili hemşehirlerimizin sanat alanında imza attıkları ulusal ve uluslararası eserleri sergileyelim istedik. Davetimize teşrif ettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.
Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan’ın ardından Fotoğraf sanatçısı Mustafa Karakaya ve Ressam Yalçın Gökçebağ birer konuşma yaptı.
Serginin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve Pamukkale Üniversitesi Rektörü Hüseyin Bağ, yağlı boya resimler ve fotoğraflardan oluşan sergiyi gezerek ressam Yalçın Gökçebağ ve fotoğraf sanatçısı Mustafa Karakaya ile bir süre sohbet etti. Yağlı boya resim ve fotoğraf sanatının örneklerinin sunulduğu karma sergi, 25 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Konular: Denizli,

Yorumlar