YEREL HABERLER

Dolar bozdurana bir ay ücretsiz fitness kampanyası

Alaplı Aktif Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Uğuz, 1000 Dolar veya euro bozdurup makbuz getiren müşterilerine , fitness salonundan bir ay ücretsiz yararlanabileceği bir kampanya başlattı.

Dolar bozdurana bir ay ücretsiz fitness kampanyası
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, vatandaşlara "Dövizlerini bozdurup Türk lirası ve altına yatırım yapmaları" çağrısı üzerine 1000 dolar veya avro bozduran herkesin ücretsiz Fitness salonundan faydalanmak için kampanya başlattı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çağrısı üzerine böyle bir kampanya yaptıklarını söyleyen Alaplı Aktif Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Uğuz, " Doların yükselmesinden sonra arkadaşlarımla konuşarak bir kampanya yapma gereği duyduk. 1000 dolar bozdurup fişini bize getiren fitness salonundan bir ay ücretsiz yararlanabilecek. Uygulamayı sosyal medyada üzerinden duyan bir çok kişi paylaşımımı gören arkadaşlarım, mesaj atarak destek oldu. Kampanyaya ilgi duyan bir çok kişi dekontu göstererek bir ay boyunca salonumuzda yararlanabiliyor. Milli birlik ve beraberlik içinde ülkemizin bütün değerlerine sahip çıkmalıyız. Bugünkü pozisyonda ise ekonomik anlamda paramıza sahip çıkmamız gerekiyor. Bu yarayı sarma adına böyle bir kampanyaya adım attım" şeklinde konuştu.

Konular: zonguldak,

Yorumlar