YEREL HABERLER

Evler renkli peçetelerle güzelleşiyor

Forum Gaziantep Kadınlar Kulübünün bu hafta sonu düzenleyeceği etkinlikle evlerin havası değişecek. 26 Kasım Cumartesi günü yapılacak olan Obje Üzeri Peçete Dekupaj Tekniği Atölyesi ile kadınlar, farklı peçete desenleriyle birbirinden renkli objeler ortaya çıkaracak.

Evler renkli peçetelerle güzelleşiyor
 Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü’nün bu haftaki etkinlik rehberinde Obje Üzeri Peçete Dekupaj Tekniği Atölyesi var. 26 Kasım Cumartesi günü 15.00 - 18.00 saatlerinde düzenlenecek etkinlik, kadınlara eğlenceli ve keyifli vakit geçirme fırsatı sunacak.
Farklı peçete desenlerinin ahşap, karton, plastik ve cam yüzeylere uygulanarak renkli ve dekoratif objeler yapılacağı etkinlik tüm katılımcılara ücretsiz. Atölye sayesinde kadınlar hem yeni bir el becerisi geliştirip evlerini güzelleştirecek hem de hünerlerini konuşturup sosyalleşme imkanı bulacak.
Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü, 2016 sonuna kadar her cumartesi kadınlara özel atölye çalışmaları düzenlemeye devam edecek. Bu eğlenceli ve eğitici atölye çalışmasına tüm kadınlar davetli.

Konular: gaziantep,

Yorumlar