YEREL HABERLER

Gençler polise karanfil verip sarıldı

Adana’nın Kozan ilçesinde sosyal medyada başlatılan “Polisimin Yanındayım” ve “Polise Sarıl” kampanyası çerçevesinde gençler, görev başındaki polislere karanfil verip sarıldı.

Gençler polise karanfil verip sarıldı
AK Parti Kozan İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen etkinlikte, Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında görevli polisleri ziyaret eden gençler karanfil verdikleri polislere sarıldılar. Daha sonra Kozan İlçe Emniyet Müdürü Serkan Üzülmez’i makamında ziyaret eden gençler, İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan terör saldırısında şehit olan meslektaşlarından dolayı başsağlığı dileğinde bulundu.

Her daim polislerinin yanında olduklarını hatırlatan AK Parti Kozan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Şahin Ünüvar, “Geçtiğimiz günlerde İstanbul Beşiktaş’ta polislerimizi stadyum dışında hunharca şehit ettiler. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Ülkemizin başı sağolsun. Bugün de burada olmamızın sebebi biz buradayız. Polisimizin yanındayız. Emniyet güçlerimizin daima yanındayız, hiçbir şeyden korkmuyoruz. Destek için emniyet güçlerimizin yanına geldik. Uygulama yapan polislerimizin, nöbet tutan polislerimizin yanında olacağız. Onların yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz” dedi.

Gençler daha sonra uygulama yapan trafik polislerini ve karakolları ziyaret ederek polislere sarılıp, karanfil takdim etti.

Konular: adana,

Yorumlar