YEREL HABERLER

Gençlik merkezi açılıyor

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, gençlere en iyi hizmeti verecek gençlik merkezinin açılacağı belirtildi.

Gençlik merkezi açılıyor
Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada donanımlı bir gençlik yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla Tekirdağ 100. Yıl Mahallesi’nde, akademi derslikleri, spor salonu, kulüp derslikleri, bilgisayar salonu, has odası bulunan gençlerimize ve ailelerine en iyi hizmeti verecek olan Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Merkez Gençlik Merkezi açılacağı duyuruldu.

Gençlik merkezi hakkında yapılan açıklamanın devamında, “Soran, araştıran ve üreten bir gençlik için; 81 ilimizde 230 gençlik merkezi ile gençlerimizin hizmetinde olmaya, yepyeni, donanımlı tesislerimiz ile devam ediyoruz. Milletine sevdalı, hür düşünebilen, milli ve manevi değerlerine bağlı, cumhuriyet ve demokrasiyi benimsemiş, donanımlı bir gençlik yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla Tekirdağ 100. Yıl Mahallesinde; akademi derslikleri, spor salonu, kulüp derslikleri, bilgisayar salonu, has odası bulunan gençlerimize ve ailelerine en iyi hizmeti verecek olan Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Merkez Gençlik Merkezi açılacaktır. Çevresinde olimpik kapalı yüzme havuzunun, Atatürk Spor Salonu’nun, 13 Kasım Stadı’nın bulunduğu gençlik merkezimize belediye otobüslerinden 7 numara ile ulaşımı sağlayabilirsiniz” denildi.

Konular: tekirdağ,

Yorumlar