YEREL HABERLER

Gölbaşı’nda ‘ikram çeşmesi’ hizmete açıldı

Gölbaşı Belediyesinin sabahları vatandaşlara çorba dağıttığı ‘ikram çeşmesi’ soğukların gelmesi ile faaliyete geçti.

Gölbaşı’nda ‘ikram çeşmesi’ hizmete açıldı
 Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, “Vatandaşlarımız, Gölbaşı Belediyesi Aş Evimizde yapılan çorbamızı gönül rahatlığı ile içebilirler. Her gün iki farklı çeşmeden 800 kişilik çorbamız dağıtılıyor. Öğrencilerimize ve tüm hemşehrilerimize afiyet olsun” dedi.
Gölbaşı Belediyesinin ‘ikram çeşmesi’ faaliyete geçti. Belediyenin sabahları vatandaşlara çorba dağıttığı ikram çeşmesinin kış boyunca devam edeceği belirtildi. Gazi Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi kampüsleri ile Sevgi Çiçeği İlköğretim Okulu’na yakın olan Bahçelievler Mahallesi bölgesinde bulunan ikram çeşmesinden günlük 800 kişiye sıcak çorba ikram ediliyor.
İkram çeşmesi uygulamasının kış boyunca süreceğini belirten Belediye Başkanı Fatih Duruay, “Vatandaşlarımıza bu soğuk havalarda içlerini ısıtacak, karınlarını doyuracak bir uygulama olan ikram çeşmesini soğuyan havalar ile faaliyete geçirdik. Vatandaşlarımız, Gölbaşı Belediyesi Aş Evimizde yapılan çorbamızı gönül rahatlığı ile içebilirler. Her gün iki farklı çeşmeden 800 kişilik çorbamız dağıtılıyor. Öğrencilerimize ve tüm hemşehrilerimize afiyet olsun” diye konuştu.

Konular: ankara,

Yorumlar