YEREL HABERLER

Haliliye en temiz ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerliyor

Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Bamyasuyu Mahallesinde kış mevsimi öncesi kapsamlı temizlik ve ilaçlama çalışması yaptı.

Haliliye en temiz ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerliyor
 Haliliye Belediyesi, “Tertemiz bir Haliliye” sloganıyla sürdürdüğü temizlik çalışmalarını, ilçe genelinde hummalı şekilde devam ettiriyor. Cadde ve sokaklarda yürütülen temizlik çalışmalarının yanında, ilaçlama çalışması da yapılıyor. Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Türkiye’nin en temiz ilçesi olma yolunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Bamyasuyu Mahallesine giden temizlik ekipleri, yıkama araçları ile ana caddeler, ara sokaklar ve apartman aralarında yıkama çalışması yapıldı. Periyodik olarak kaldırım, cadde ve sokak yıkama işlemlerinin yanı sıra kış öncesi mevsim şartlarına uygun çalışma gerçekleştirildi. Yıkama yapılan tüm sokaklarda ilaçlama çalışması da gerçekleştirildi. Rutin temizlik çalışmalarının yanında haftada 2 gün yıkama çalışması yapıldığını anlatan Bamyasuyu Mahallesi Muhtarı Mustafa Bağış, “Mahallede komple yıkama çalışması, kilitli taş tamir işleri, ilaçlama, çöp kovalarının yıkaması yapılarak bugün adeta mahallemize bir çıkartma yapılmıştır” dedi. Muhtarı Mustafa Bağış yapılan çalışmalar nedeniyle Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol’a teşekkür etti.
“Tertemiz bir Haliliye” sloganıyla temizlik çalışmalarını yürüten Haliliye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü İlçe genelindeki temizlik çalışmalarını 94 araç ve 430 personelle yürütüyor.

Konular: şanlıurfa,

Yorumlar