YEREL HABERLER

Kaymakamın vedasında hüzünlü anlar

Eskişehir Seyitgazi Kaymakamlığı görevinden, Kilis’in Musabeyli ilçesine atanan Kaymakam Ertuğrul Avcı, Eti Maden işletmeleri Kırka Bor işletmesi sosyal tesislerinde düzenlenen programla veda etti.

Kaymakamın vedasında hüzünlü anlar
Kaymakam Avcı için düzenlenen programda duygu yüklü anlar yaşandı. Bir çok başarı çalışmalarıyla adını duyuran, bir dönem de Eskişehir Vali yardımcığı görevinde de bulunan Avcı, renkli kişiliğiyle de Seyitgazi halkının sevgisini kazanmayı başardı. Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın tarafından verilen fahri hemşehrilik beratıyla da bir Seyitgazili olduğunu gösteren Avcı, özellikle turizm ve sosyal yardım çalışmalarıyla yaptığı bir çok başarılı çalışmalarla adını sıkça duyurmuştu.

Düzenlenen yemek ve verilen plaketlerin ardından yapılan konuşmalarda Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın; ’’Seyitgazi gibi bir yerden şu anda kanayan yara olan Halep’e 30 kilometre yakınındaki Musabeyli’ye gitmesi, oradaki insanlarımıza hizmet etmesi bizleri ayrıca memnun etti. Kendisine buradaki hizmetlerimizden dolayı şükranlarımızı sunuyor, yeni görev yerinde başarılar diliyoruz. Hemşehrimizi unutmayacağız’’ diye belirtti.

Teşekkür konuşmalarından sonra söz alan Kaymakam Avcı; ’’Bu vatanın her yerinde göreve hazırız. Ben çalıştığım süre boyunca kimseyi kırmamaya özen gösterdim. Çok güzel çalışmalara imza attık. Siz o güzel Seyitgazili dostlarımızı, hemşehrilerimizi unutmayacağım. Her zaman kapımız siz güzel insanlarımıza açıktır. Gittiğimiz yerde bir kardeşiniz olduğunu unutmayın’’ diye belirtti.
Daha sonra yapılan vedalaşma ve fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.

Konular: eskişehir,

Yorumlar