YEREL HABERLER

Kayseri'de korkutan kaza

Kayseri’de bir otomobil ile çarpışan araç yan attı. Maddi hasarlı kazada, olay yerinde vatandaşların araçtan akan yakıta aldırış etmeden sigara içmeleri dikkat çekti.

Kayseri'de korkutan kaza
KAYSERİ (İHA) – Kayseri’de bir otomobil ile çarpışan araç yan attı. Maddi hasarlı kazada, olay yerinde vatandaşların araçtan akan yakıta aldırış etmeden sigara içmeleri dikkat çekti.
Edinilen bilgiye göre, Kocasinan ilçesi Sahabiye Mahallesi’ndeki bir kavşakta, S.K.’nın kullandığı DO LU 9357 yabancı plakalı otomobil ile 38 UL 754 plakalı araç çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle S.A.’nın kullandığı 38 UL 754 plakalı araç yan yatarken, iki araçtan da dumanlar yükseldi.
Kaza sonrasında meraklı vatandaşlar olay yerine koşarken, yapılan ihbar ile kaza yerine gelen itfaiye ekipleri, araçlara müdahale etti. Polis ekipleri kaza ile ilgili olarak bilgi almaya çalışırken, meraklı kalabalık ise kazayı cep telefonları ile görüntülemeye çalıştılar. Bazı vatandaşların, yakıt sızıntısının devam etmesine aldırış etmeden araçların yanında sigara içtiği görüldü.
Araçlarda maddi hasarın meydana geldiği kazada, polis ekiplerinin kaza ile ilgili bilgileri toparlamasının ardından araçlar olay yerinden kaldırıldı.
Öte yandan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Konular: kayseri,

Yorumlar