YEREL HABERLER

Kick Boks’un yıldızları Sultanbeyli’de

Sultanbeyli Belediyesi, düzenlediği ’Kick Boks Şampiyonlar Gecesi’ etkinliği ile Kick Boks’un usta isimlerini Sultanbeyli’de bir araya getirdi.

Kick Boks’un yıldızları Sultanbeyli’de
 Farklı kategorilerde ringe çıkarak maç yapan sporcular, performansları ile izleyenlerden büyük alkış topladı.
Sultanbeyli Belediyesi, ilçede Kick Boks sporunun yaygınlaşması adına ’Kick Boks Şampiyonlar Gecesi’ isimli bir etkinlik düzenledi. Etkinlik kapsamında Kick Boks alanında usta isimler Sultanbeyli’ye gelerek farklı kategorilerde ringe çıkıp maç yaptı. İlçe sakinlerinin ve spor tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte sporcular kıyasıya mücadele etti. Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de etkinliğe katılarak vatandaşlarla birlikte müsabakaları izledi. Müsabakalar sonrasında ise dereceye giren sporculara Başkan Hüseyin Keskin tarafından kupa ve madalya teslim edildi.
“Türkiye üzerine kurulmak istenen tüm oyunları birer birer bozacağız”
Sultanbeyli ilçesinde sporun her dalının yaygınlaşması adına büyük çaba sarf ettiklerini belirten Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, "Bu turnuvaya katılan tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Biz şunu mutlaka söylemek istiyoruz. Ülkemizde kurulmak istenen tüm tuzakları hep birlikte ortadan kaldıracağız. Bu ülkede yaşayan; dili, dini, ırkı, meşrebi ne olursa olsun bu ülkede yaşayan kardeşlerimizle beraber ülkedeki terör örgütlerini ve o terör örgütlerini yöneten akılla, küresel akılla mücadelemizi sürdüreceğiz. Bu mücadelede hep beraber olacağız. Türkiye üzerine kurulmak istenen tüm oyunları birer birer bozacağız” dedi.

Konular: istanbul,

Yorumlar