YEREL HABERLER

Kırklareli Belediyesi Kış Hazırlıklarını Tamamladı

Kırklareli Belediye Başkanlığı, kar ve buzlanmaya karşı gerekli tedbirlerini aldı.

Kırklareli Belediyesi Kış Hazırlıklarını Tamamladı
Kış ayı için erken önlem alan Kırklareli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaklaşık 50 ton solüsyon ve 10 ton tuzu stoklayarak, kar yağışı ve buzlanmaya anında müdahale edecek hale getirildi.
Kış hazırlıkları kapsamında belediyenin araç filosunda gerekli bakımlarının yapıldığını, muhtemel kar yağışı ve buzlanmaya karşı ilgili birimlerce gerekli tuz, kum ve solüsyon stoku oluşturulduğunu belirten Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, “Kırklareli Belediyesi olarak kış hazırlıklarımızı tamamladık’’ dedi.

Ekiplerin, Kırklareli’nde kar yağışı ve buzlanmaya karşı 24 saat görevinin başında olduğunu belirten Kesimoğlu, muhtemel kar yağışı sonrasında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçmek amacıyla tüm önlemleri aldıklarını söyledi.
Gece ve gündüz olmak üzere vardiyalı olarak çalışacak ekiplerin meydana gelebilecek olumsuzluklara anında müdahale edeceğini ifade eden Kesimoğlu, vatandaşların kar nedeniyle oluşabilecek olumsuz durumlarda 0288 214 30 44 ve 153 Alo Zabıta telefonlarını arayabileceklerini sözlerine ekledi.
 

Konular: Kırklareli,

Yorumlar