YEREL HABERLER

KYK öğrencileri polis merkezlerini ziyaret etti

Eskişehir’de eğitim gören ve Kredi Yurtlar Kurumu’nda (KYK) kalan öğrenciler, polis merkezlerine moral ziyareti gerçekleştirerek, çeşitli ikramlarda bulundular.

KYK öğrencileri polis merkezlerini ziyaret etti
 Öğrenciler ilk olarak, KYK Eskişehir İl Müdürü Eyüp Erkurt ve beraberindeki yetkililer ile birlikte, Şehit Gaffar Okkan Polis Merkezi Amiri Hasan Çelik’i ziyaret ederek çiçek takdim etti. KYK Eskişehir İl Müdürü Eyüp Erkurt, her zaman polis ekiplerinin yanında olduklarını söyleyerek, tüm şehitler için kendilerine baş sağlığı diledi. Amir Hasan Çelik ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkürlerini iletti. Burada bir süre sohbet eden öğrenciler, Amir Hasan Çelik ve görevli polislere çorba ve tatlı ikramında bulundu. İkramlar ve sohbetin ardından emniyet binası önünde hatıra fotoğrafı çektirildi.
Ardından Kurtuluş Polis Merkezi Amirliği’ne geçen öğrenciler, Amir Taner Gündüz’ü de ziyaret etti. Burada da Amir Taner Gündüz’e çiçek takdim eden öğrenciler, ardından çorba ve tatlı ikramında bulundu. Görevli polisler ile Merkez Amiri, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrenciler ve KYK Eskişehir İl Müdürü Eyüp Erkurt’a teşekkür etti. Son olarak emniyet binası önünde hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Konular: eskişehir,

Yorumlar