YEREL HABERLER

Mardinspor'da yönetim el değiştirdi

Yönetimi el değiştiren Mardin47spor’da yeni yönetici ve idareciler kulüp binasında bir araya gelerek başarı mesajları verdi.

Mardinspor'da yönetim el değiştirdi
 Mehmet Dağ’dan boşalan koltuğa geçen yeni Başkan Halit Atay güçlü yönetimiyle takımı şahlandıracağını söyledi. Kulüp binasında gazeteciler ile bir araya gelen yeni yönetim Mardin’e yakışır bir marka oluşturacaklarını ve tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirtti. Kulübün yeni Başkanı Halit Atay olurken yeni yönetimde, As Başkanlığa Murtaza İnan, 2. Başkanlığa Hıdır Demirkale, Futbol Şube Sorumluluğuna İrfan Zeyneloğlu, Saymanlığa Ferhan Çalhan, Basın Sözcülüğüne Hıdır Babayiğit, Genel Kaptanlığa Beşir Çamurdaş getirildi ve Süleyman Tepe yönetici oldu.
Kulübün yeni Başkanı Halit Atay, kendilerinden önce Mardinspor’da başkanlık yapan ve bugüne kadar kulübe yaptığı katkılarından dolayı Mehmet Dağ’a teşekkür ettiğini söyledi. Atay, "Bu bir bayrak yarışıdır. Biz bu bayrağı arkadaşımızdan devraldık. Yönetime katılan birbirinden değerli arkadaşlarız ile Mardinsporu özlenen ve hak ettiği konuma getirmek için tüm çabamız ile uğraş vereceğiz. Bu takım Mardin’de yaşayan herkesin takımıdır. Bu takım birlikteliği temsil ederek hak ettiği üst liglerde boy gösterecek. Biz bu ambiansı oluşturmak için buradayız. Başta taraftarlarımız olmak üzere herkesin desteğini bekliyoruz" dedi.

Konular: mardin,

Yorumlar