YEREL HABERLER

Marmaraereğlisi’nde asfaltlama çalışmaları devam ediyor

Marmaraereğlisi ilçesinde, ilçe genelinde yolların asfaltlama çalışmaları devam ediyor.

Marmaraereğlisi’nde asfaltlama çalışmaları devam ediyor
 Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “Asfalt şantiyesinin kurulumunun ardından ilçedeki yol yapım çalışmaları tam gaz devam ediyor” dedi.
Marmaraereğlisi Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “İlçe merkezinde yol çalışmalarının yıllar önce tamamlanmasından dolayı özellikle daha önce belde olan ve uzun yıllar yol çalışması yapılamayan mahallelerde çalışmalara önem veriliyor. Yeniçiftlik mahallesinde ana caddelerin tamamında sıcak asfalt çalışması yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Yeniçiftlik mahallesinde ara sokaklarda yapılan çalışmalarda sona yaklaşılırken aynı zamanda, yıllardır hizmet göremeyen Sultanköy mahallesi, Türkmenli, Yakuplu ve Çeşmeli mahallelerinde de yol yapım çalışmaları yürütülüyor. Özellikle Çeşmeli mahallesinde bulunan keskin virajlı ve tehlike arz eden yoldaki çalışmalar ivedilikle tamamlanarak vatandaşların bu yöndeki sıkıntısı giderildi” denildi.
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ise, asfalt şantiyesinin kurulumunun ve faaliyete girmesinin ardından yol yapım çalışmalarının maliyetinde büyük oranda düşüş sağlandığından, daha çok yola daha uygun fiyatla ve daha hızla cevap verebildiklerini söyledi. Uyan. “ Vatandaşlarımız hizmetlerimizi takip etmeye devam etsin daha yapacağımız çok işimiz var” dedi.

Konular: tekirdağ,

Yorumlar