YEREL HABERLER

Polisten öğrencilere kitap jesti

Ceylanpınar İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından “Polis Amca Okumak İstiyorum” projesi kapsamında ilçedeki iki okula yaklaşık 2 bin adet hikaye kitabı dağıtıldı.

Polisten öğrencilere kitap jesti
Ceylanpınar İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amirliği öncülüğünde başlatılan proje kapsamında ilk etapta ilçedeki TOKİ ve Alparslan İlkokullarında eğitim öğretim gören yaklaşık 2 bin öğrenciye hikaye dağıtımı yapıldı.
İlçe Emniyet Müdürü M.Erol Duyar’ın katıldığı hikaye dağıtımında öğrencilerin sevindiği gözlenirken öğrenciler polis amcalarına teşekkür ettiler.

Emniyet yetkilileri projenin ilk etapta iki okulda uygulandığını ancak imkanlar ölçüsünde ilçedeki tüm okullarda hikaye kitabı dağıtımının yapılacağını belirttiler.

Temin edilen ve dağıtılan hikaye kitapları için başta ilçenin iş adamlarından Ahmet Gültekin ve Ömer Uçar olmak üzere katkıda bulunan tüm esnaflara teşekkür eden Emniyet yetkilileri kitap için katkıda bulunmak isteyen esnaf ve vatandaşların ilçe Emniyet Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerektiğini belirterek, katkı olduğu müddetçe daha çok öğrenciye ulaşma imkanının olacağını söylediler.

Konular: polis, şanlıurfa,

Yorumlar