YEREL HABERLER

Şehir Stadyumu’nda 400 kişilik ilave tribün çalışması başladı

Silifke Şehir Stadı’nda bulunan 1000 kişilik kapalı taraftar tribününün yetersiz kalmasının ardından, stadyuma ilave yapılacak 400 kişilik kapalı tribün çalışmalarına başlandı.

Şehir Stadyumu’nda 400 kişilik ilave tribün çalışması başladı
 Bu yıl Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) maçlarını oynayan Medcem Silifke Belediyespor taraftarlarının tribün isteğini Silifke Belediyesi gerçekleştiriyor. Tribün ihalesinin ardından çalışmaların hızlı bir şekilde başladığını belirten Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, "Sporu ve sporcuyu seviyoruz. İlçemizde güzel hizmetlere imza atmaya devam edeceğiz. Belediye sporumuzun başarılı sonuçlar alması, sosyal medyada taraftarların bir araya gelmesi, şehir olarak takımımıza herkesin sahip çıkması bizleri son derece mutlu etmektedir. Silifke Belediyesi olarak bizlerde taraftarlarımızın rahat ve keyifli bir ortamda maçlarını izleyebilmeleri için mevcut stadımıza 400 kişi oturmalı ek kapalı tribün yapıyoruz. Teknik ekipleri şuan çalışmalarına başladı ve kısa sürede bu çalışmalarını tamamlayacaklarını açıkladılar. Takımımıza başarılar diliyor, tribünümüzün tüm futbolseverlerimize ve ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.
Medcem Silifke Belediyespor Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Kirişçi ise, "Silifke Belediyespor takımımız oynadığı maçlarda başarılı sonuçlar alıyor. Bu yıl BAL’da mücadele eden takımımıza sonuna kadar güveniyoruz. Stadımızın toplamda 1000 kişi kapasiteli A ve B tribünleri var. Bizler stadı tıklım tıklım dolduruyoruz. Özellikle önemli maçlar olduğu günlerde tribünler yetersiz kalıyor. Takımımız şuan Bölgesel Amatör Ligde mücadele ediyor. Kalabalık bir izleyici kitlesi var. Belediye Başkanımızın ilave tribün yapması biz futbolseverleri çok sevindirdi. Silifkemiz ve taraftarlarımız için müjdeli bir haber oldu. Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Konular: mersin,

Yorumlar