YEREL HABERLER

Soma caddelerinde yoğun mesai

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Soma’nın Atatürk Caddesi, General Emin Sezgin Caddesi ve Santral Sokak’ta bakım onarım ve yama çalışması yaptı.

Soma caddelerinde yoğun mesai
 Manisa Büyükşehir Belediyesi il genelinde asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Somalı vatandaşların sıklıkla kullandığı Atatürk Caddesi, General Emin Sezgin Caddesi ve Santral Sokak’ta asfalt bakım, onarım ve yama çalışması yaptı. Çalışmaları Soma Koordinasyon İşleri Müdürü İbrahim Yıldırım da yerinde inceledi.
Yapılan çalışma hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Soma’da asfalt çalışmalarına devam ediyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması adına sık kullandıkları yollarda asfalt bakım, onarım ve yama çalışması yapıyoruz. Bu kapsamda da Atatürk Caddesi, General Emin Sezgin Caddesi ve Santral Sokak’ta bakım, onarım ve yama çalışması yaptık. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Konular: manisa,

Yorumlar