YEREL HABERLER

Tatvan’da kar temizleme çalışmaları devam ediyor

BİTLİS (İHA) – Bitlis’in Tatvan Belediyesi ekipleri, aralıksız devam eden kar temizleme çalışmalarını gece de aralıksız sürdürüyor.

Tatvan’da kar temizleme çalışmaları devam ediyor
 İlçe merkezindeki Cumhuriyet Caddesi’nde kar temizleme çalışmalarının tamamlandığını söyleyen Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, ara caddelerde de yol genişletme çalışması yapıldığını belirtti. Sabah saatlerinde öğrencilerin ve vatandaşların sorun yaşamamaları için gece boyunca okul yollarında ve bahçelerinde kar temizleme çalışması yürütüldüğünü kaydeden Başkan Aksoy, “Kar yağışı ile birlikte çalışma başlattık. Kar temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürdüğümüz için hiçbir mahallede ve hiçbir yolda sorun yaşanmadı. Bu gece de Cumhuriyet Caddesi’nde yol genişletme çalışması yürütüldü. Okul yolları ve bahçelerinde kar temizleme çalışması yapılacak. Vatandaşların rahat etmesi için karla mücadele çalışmalarımız aralıksız sürdürülecek” dedi.
Kamu çalışanları, esnaflar ve vatandaşlar ise, belediye tarafından yürütülen kar temizleme çalışmalarından memnun olduklarını ve iş yerlerine gidiş dönüşlerinde hiçbir aksaklık yaşamadıklarını belirterek, belediye ekiplerine teşekkür ettiler.

Konular: bitlis,

Yorumlar