YEREL HABERLER

Telefonu arızalanan şoför teknoloji mağazasına kamyonla daldı

İzmit'te telefonu arızalanan kamyon şoförü, telefonu aldığı teknoloji mağazasına kamyonuyla daldı. Araçtan atlayan E.T. yaralanırken, hasar gören mağazadaki çalışanlar büyük panik yaşadı.

Telefonu arızalanan şoför teknoloji mağazasına kamyonla daldı
İzmit'te bir kamyon sürücüsü, arıza yapan telefonunu aldığı mağazaya gitti. Telefondaki sorunun giderilememesi üzerine sinirlenen şoför, kamyonuyla birlikte mağazaya daldı.

Şahıs, polis tarafından gözaltına alınırken, bomba imha uzmanları da kamyonda inceleme yaptı.

Edinilen bilgiye göre olay, saat 17.30 sıralarında Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde bulunan bir elektronik mağazasında meydana geldi. Kısa bir süre önce askerden geldiği öğrenilen E. T. bir mağazadan telefon aldı. Telefonun arıza yapması üzerine E. T. mağazaya gitti. Sıkıntısının çözülmemesine sinirlenen E. T. dışarıya çıktı.Diğer araç sürücülerini uyardı

Mağaza önüne park eden araçları fark eden E. T., “Çekilin. Oraya park etmeyin" diye uyardı. Daha sonra yol kenarına park ettiği kamyona binen E. T. hızla gelerek mağazanın duvarına çarptı.

Duvarın bir kısmı hasar görürken, mağaza çalışanları ve müşteriler kısa süreli panik yaşadı. Sürücü hemen kamyondan indirilerek polis ekiplerine teslim edildi.

Olayın ardından, mağaza çevresine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri vatandaşları kamyon çevresinden uzaklaştırdı.

Bomba imha uzmanları da kamyonda inceleme yaptı.


 

Konular: kocaeli, daldı, telefon, izle,

Yorumlar