YEREL HABERLER

Yol çöktü

Manisa’nın Kula ilçesinde etkili olan sağanak yağmur sonrası yolda seyir halinde bulunan odun yüklü bir kamyonet yolun çökmesi üzerine yola saplandı. Arka tekeri çöken yola saplanan kamyonet kepçe yardımı ile çıkarılırken, yetkililer çöken yolda incelemede bulundu.

Yol çöktü

Geçen hafta etkili olan sağanak yağmur sonrası yeni yapılan bir caddesinde çökme meydana gelen Kula’da dün akşam saatlerinde seyir halindeki bir kamyonetin de arka tekeri çöken yola saplandı. Edinilen bilgiye göre Ulvi Ö. idaresindeki odun yüklü kamyonet 4 Eylül Mahallesinde seyir halindeyken yolda çökme meydana geldi ve kamyonetin arka tekeri çöken bölüme gömüldü.

Yapılan cadde çalışmaları sonrası ve 21 Kasım’da hizmete giren yolların çökmesi, olay yerinden geçen vatandaşlar tarafından da şaşkınlıkla karşılandı.

Olay yerine gelen trafik ekiplerince gerekli inceleme yapıldıktan sonra kepçe ile kamyonetin çukura düşen arka tekeri çıkarıldı. Olayda şans eseri yaralanan olmazken kamyonetin çıkarılmasının ardından çöken kısmın etrafında dubalarla tedbir alındı.

Konular: manisa,

Yorumlar